Angielski:

konsultacje indywidualne

przez skype'a

Konsultacje są dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb, preferencji i oczekiwań.

Czas trwania jednej konsultacji: 60 minut

Cena jednej konsultacji: 150 zł.

Podczas pierwszej lekcji:

 • opowiesz mi o swoich potrzebach i preferencjach

 • przeprowadzimy ocenę poziomu zaawansowania

 • otrzymasz feedback o kondycji Twojego angielskiego

 • uzyskasz konkretne wskazówki, nad czym i jak pracować, nawet jeśli nie zdecydujesz się na dłuższą współpracę

 • poznasz moje metody pracy

Zarezerwuj termin, a potem opłać szybką, bezpieczną płatnością z Przelewy24

Co zyskujesz?

 • przełamanie lęku przed mówieniem po angielsku - już po kilku lekcjach!

 • większa pewność siebie w mówieniu po angielsku - już po pierwszej lekcji!

 • większa poprawność Twojego angielskiego - już po pierwszej lekcji!

 • nowe słówka angielskie - na każdej lekcji

 • notatki, które robię za Ciebie, dla Ciebie - abyś w 100% skoncentrował się na mówieniu - na każdej lekcji

 • system powtórek w appce na komórkę - fiszki z aspektami angielskiego, które są szczególnie trudne dla Ciebie  - po każdej lekcji

 • tematy konwersacji ciekawe dla Ciebie, wybrane przez Ciebie - na każdej lekcji!

 • materiały autentyczne: programy telewizyjne, artykuły prasowe, piosenki, filmy -  na każdej lekcji

 • dostęp do mojej wiedzy i doświadczenia

 • luźną, bezstresową atmosferę zajęć

 • dużo możliwych terminów lekcji do wyboru

 • atrakcyjną cenę

 • gwarancja niezmienności ceny przez cały rok

To JA w końcu zadbam o Twój angielski!

Cześć! Nazywam się Kasia Sielicka.

Jestem doktorem filologii angielskiej i lektorką angielskiego online. Od 20 lat pomagam Polakom skuteczniej porozumiewać się po angielsku.

 • doktor filologii angielskiej

 • magister filologii angielskiej

 • magister studiów amerykańskich

 • Cambridge Certificate of Proficiency in English (grade A)

 • uprawnienia do wykonywania zawodu nauczycielskiego

 • setki odbytych szkoleń metodycznych

 • tysiące zadowolonych uczniów

Dzięki mojemu wykształceniu i doświadczeniu - doskonale wiem, czego potrzebuje Twój angielski, abyś komunikował się wydajniej i skuteczniej. 

Moi uczniowie o mnie:

1/7

Korzyści dla Ciebie:

1. Lekcje są online – nie tracisz czasu na dojazd, możesz uczyć się w dogodnym miejscu dla siebie, w piżamie a nawet bez niej ;)

 

2. Spotykamy się zdalnie – dzięki temu unikasz bezpośredniego kontaktu, nie zarażę Cię katarem, i nie dostaniesz alergii na futro kota, które mam na ubraniach (nie, nie mam kota, ale marzę o nim, więc już przygotowuję się mentalnie ;) ). A byłeś kiedyś na lekcji, na której nie pasowały Ci perfumy lektorki lub innych uczniów? Masakra!

3. Pracujemy 1-na-1. Podczas lekcji w grupie uwaga lektora dzieli się nie tylko na wszystkich uczniów, ale również na interakcje między nimi, plan lekcji, realizację materiału, ogarnianie pomocy naukowych, wprowadzanie spóźnialskich w treść lekcji, czekanie aż inni w końcu wyłączą telefon, a piąta osoba z kolei szybko odbierze i powie „no cześć, jestem na angielskim, nie mogę rozmawiać, o co chodzi?” Brzmi znajomo? Na moich lekcjach jesteś tylko Ty. Cała moja uwaga jest dla Ciebie i Twojego angielskiego.

4. Używamy skype’a – najpopularniejszego komunikatora internetowego, który prawdomównie już masz na komputerze. Nie musisz instalować skomplikowanego oprogramowania do wideokonferencji, które się wiesza, ciągle aktualizuje, i nikt nie wie gdzie w nim włączyć kamerę!

5. Nasza wirtualna tablica działa w przeglądarce - tu również nie musisz instalować żadnego oprogramowania i nie obciążasz komputera dodatkowymi aplikacjami. To ważne w firmach, które kontrolują instalowane oprogramowanie. I odciąża to Twoje łącze internetowe! A w drugiej zakładce możesz mieć otwarte maile pracowe – wrócisz do nich od razu po lekcji. Nie musisz „pakować” swojej pracy przed angielskim :).

6. Podczas lekcji maksymalizuję Twój czas mówienia – dzięki temu z maksymalną efektywnością wykorzystujesz każdą sekundę z 60 minut lekcji, aby doskonalić swój angielski. Ja na lekcjach mówię bardzo mało, a na lekcji próbnej możesz poznać mój autorski sposób dawania Ci feedbacku (to moja tajemna sztuczka!) – dzięki temu podsuwam Ci rozwiązania Twoich problemów językowych bez przerywania Ci, a Ty uczysz się wydajniej, szybciej i skuteczniej.

7. Robię notatki za Ciebie. Dzięki temu możesz się skupić na mówieniu i ćwiczeniu swojego angielskiego. Nie tracisz czasu na zapisywanie najważniejszych informacji, bo robię to ja. W rezultacie nauka jest przyjemniejsza, a Ty – spokojniejszy, zrelaksowany i skupiony na treści.

8. Nasze notatki – z najważniejszymi słówkami, gramatyką i ćwiczeniami - zostają w chmurze. Na zawsze. Koniec obaw, że zgubisz notatki, zalejesz je kawą, zeżre je pies, lub dzieci wezmą na wycinanki (a i kolorowanki nie są dużo lepsze – wiem, sama przerabiałam…). Notatki z lekcji zostają na dysku w chmurze – dzięki temu masz do nich dostęp zawsze, z każdego miejsca, z dowolnego komputera. Możesz je również wydrukować i zapisać na dysku lokalnym, aby mieć je zawsze przy sobie. Już nigdy nie zgubisz notatek!

9. Po każdej lekcji przygotowuję dla Ciebie zestaw wirtualnych fiszek – do nauki i powtórek – w appce na komórkę. Appka jest ogólnodostępna i bezpłatna. Dzięki temu możesz powtarzać swój angielski w windzie, w kolejce w sklepie, czy stojąc w korkach – wykorzystując każdą wolną chwilę (bo wiem, że jesteś zabiegany, i nie masz czasu na „zwykłe” powtórki).

10. A czy już wspominałam, że dostajesz najlepszą lektorkę angielskiego na świecie, czyli mnie? Doskonale znam angielski, potrafię świetnie uczyć, jestem mądra, inteligentna, zabawna i skromna! ;) Chcesz sprawdzić, dlaczego moi uczniowie zostają ze mną całymi latami i polecają mnie znajomym? Zapisz się na lekcję próbną! :)

Mało Ci? ;)

Dzięki lekcjom ze mną zyskasz swobodę komunikacji w języku angielskim w pracy i w życiu prywatnym. W rezultacie zyskasz:

- skuteczność komunikacji – bo będziesz mówić płynnie i komunikatywnie. Dogadasz się i dostaniesz to, co chciałeś – a nie to, co z jakiegoś dukania odgadł Twój rozmówca

- pewność siebie w mówieniu po angielsku – bo będziesz mówić poprawnie. Koniec z nieporozumieniami, bo użyłeś złego czasu, albo źle zaakcentowałeś słowo

- sukces w pracy – jeśli pracujesz w korporacji międzynarodowej lub firmie zagranicznej, to doskonale wiesz, że jednym z najważniejszych kryteriów przy awansach, premiach i podwyżkach jest doskonała znajomość języka angielskiego. Świetnym specjalistą w swojej dziedzinie już jesteś, i tego nie zamierzam się uczyć. Za to zrobię z Ciebie świetnego użytkownika angielskiego :).

- swobodę w podróży – bez problemu dogadasz się na wyjeździe służbowym i wypoczynkowym

- przyjemność czytania książek i oglądania filmów i seriali w oryginale. Czy wiesz, że Twój ulubiony serial dużo lepiej brzmi po angielsku?

- satysfakcję z nauki – po każdej lekcji będziesz widział konkretne postępy, co da Ci poczucie sukcesu i osiągnięcia (kojarzysz KPIs? właśnie o to chodzi! ;) )

Pytania i odpowiedzi

1. Jakie poziomy zaawansowania uczysz?

Uczę angielskiego osoby na poziomach intermediate, upper-intermediate i advanced.

2. Jestem zupełnie początkujący.

Niestety nie ucze osób zupełnie początkujących.

3. Czy dostanę fakturę?

Tak, na dane podane przy wpłacie. Jeśli potrzebujesz na inne dane - wyślij mi maila.

4. Jak wygląda dłuższa współpraca?

Jeśli po pierwszej lekcji zdecydujesz się na kontynuację, to ustalamy wspólnie terminy lekcji, a następnie płacisz z góry za pakiet lekcji (zwykle za miesiąc z góry)

5. Czy muszę od razu decydować się na kilka lekcji?

Nie. Postanowisz po pierwszej lekcji, czy chcesz kontynuować współpracę.

6. Mam dodatkowe pytania.

Umów się na bezpłatną, 15-minutową rozmowę przez skype'a, lub napisz do mnie maila: katarzyna.s.sielicka@gmail.com :).

Jak się zapisać na lekcję?

1. Zarezerwuj termin:

2. Opłać lekcję wygodnym, szybkim przelewem lub płatnością kartą z Przelewy24 - 150 zł:

3. Od razu otrzymasz potwierdzenie rezerwacji i wpłaty, a w ciągu 24 godzin - fakturę.

 • Facebook Social Icon
 • LinkedIn Social Icon
 • Twitter Social Icon
 • YouTube Social Icon
 • Instagram Social Icon

©2018 by Anglonomicon.

sukcesy_moich_uczniów_-_Natalia